دکتر خدادوست

دکتر میلان در کنار دکتر خدادوست، بهترین جراح چشم جهان

پروفسور خدادوست بهترین چشم پزشک، بهترین جراح قرنیه، بهترین استاد چشم پزشکی، چشم پزشک نمونه

دکتر شاهرخ میلان، چشم پزشک، متخصص چشم

در اول مهر در تهران به دنیا آمد، در سراسر دوره تحصیلی تا سال 58 همواره با بالاترین معدل بود، گاهی که معلم کلاس بالاتر حتی در رشته ریاضی غیبت داشت، مدیر دبیرستان ایشان را به جای دبیر ریاضی به کلاس می‌فرستاد (با وجود اینکه رشته ایشان تجربی بود). در کنکور با رتبه سوم و با یک انتخاب وارد رشته پزشکی دانشگاه تهران شد. در طی دوران تحصیل 12 جلد کتاب درسی را به فارسی تدوین و ترجمه و توسط انتشارات پزشکی بسیار معتبر چاپ و در سراسر کشور پخش و در اختیار دانشجویان پزشکی قرار گرفت. این کتاب‌ها در مورد آناتومی، مغز و اعصاب، ایمونولوژی و پاتولوژی و غیره ... می‌باشد. سپس توانست رتبه اول فارغ‌التحصیلان پزشکی دانشگاه تهران را به خود اختصاص داده، چندین بورس تحصیلی از طرف دانشگاه‌های مختلف امریکا به ایشان ارائه شد.

متخصص چشم
رضایت مراجعین

کسب نتایج مطلوب و رضایت بخش توسط بیماران و درمان مناسب در بهترین شرایط باعث شده دکتر میلان از بابت کیفیت کار نزد بیماران به خوش نامی و به عنوان یکی از بهترین دکترهای چشم پزشک تهران نام برده شوند.

اینستاگرام

جراح چشم
تخصص و تبحر کاری

تجربه و زمینه علمی دکتر شاهرخ میلان، جراح و متخصص چشم، باعث شده در سخت ترین و حساس ترین شرایط عمل چشم، به خوبی از انجام جراحی برآمده و بیماران سلامتی و بینایی خود را مجدد به دست بیاورند.

تلگرام

چشم پزشک تهران
تجهیزات مدرن و به روز

با توجه به رشد سریع تکنولوژی و فن آوری های مدرن در چشم پزشکی، دکتر میلان همواره با بهره گیری از دانش روز و دیدن دوره های ویژه مربوط به دستگاه های جدید، دانش بالایی در استفاده از دستگاه های مدرن دارند.

021-66412709

دکتر شاهرخ میلان

پایین تر از میدان فلسطین، ساختمان پزشکان 157، واحد 15

021-66412709
ساعات ملاقات

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:30 تا 18:30 با تعیین وقت قبلی